O nas

 Zajmujemy się doradztwem dla firm od 1.996

 

asesoria simboloOd początku mojej kariery zawodowej w 1996 roku, moim głównym celem było zastosowanie zdobytej wiedzy z zakresu prawa podatkowego i kadrowego oraz zarządzania administracyjnego i dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców, po to, aby tak osoby fizyczne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa miały możliwość rozwijania swojej działalności gospodarczej, w oparciu o profesjonalne usługi prawne i księgowe.

Założona przeze mnie Gestoria Ramón Santafe, S.L.P. (spółka z o.o.) zajmująca się doradztwem dla firm, działalności jednoosobowych i osób fizycznych, jest owocem 20 letniego doświadczenia, a zarazem podsumowaniem całego okresu mojej pracy zawodowej. Posiadamy bogate doświadczenie w sprawach prawnych i administracyjnych. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, posiadających kierunkowe wykształcenie oraz wsparcie Gremium Zawodowego Gestores Administrativos, dzięki czemu są w stanie rozwiązać nawet najbardziej złożone problemy wymagające dogłębnej znajomości przepisów.

Obsługujemy zarówno firmy polskie, będące płatnikami podatku w Hiszpanii, jak i firmy hiszpańskie prowadzone przez polskich przedsiębiorców i wiemy z jakimi trudnościami wiąże się rozpoczęcie działalności w nowym środowisku. Hiszpańskie przepisy i procedury nie należą do łatwych w zrozumieniu nawet dla mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego, dlatego staramy się dokonać wszelkich starań, aby przybliżyć naszym Klientom tutejszą specyfikę prowadzenia biznesu i ułatwić start na nowym rynku. W naszej pracy łączymy technologię, doświadczenie i zaufanie, aby zapewnić jak najwyższą jakość usług.

W Gestoria Ramon Santafe poprowadzimy Cię za rękę, abyś mógł z należytą starannością i profesjonalizmem wywiązać się ze wszystkich zobowiązań prawnych i administracyjnych wobec hiszpańskiej Administracji Państwowej, tak jako osoba fizyczna jak i jako osoba prawna. Dzięki temu będzuesz mógł się skoncentrować na tym, co naprawdę ważne: Twoi klienci i Twoja firma.

Chciałabym podziękować za wizytę na naszej stronie, mając nadzieję, że w przyszłości dane nam będzie poznać się i wspólnie pracować.

Łączę pozdrowienia.

M. RAMON SANTAFE

 

sin-titulo

Gestoría Ramón Santafe, S.L.P. jest spółką z o.o. zapisaną w księdze hiszpańskiego Rejestru Handlowego – Registro de Sociedades Profesionales Tomo I, Folio 87 del Ilustre Colegio Oficial de Gestores Administrativos de Valencia. Biuro posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej na kwotę 750 000 euro. Założycielka biura, Miriam Ramón Santafe jest radcą prawnym, posiada wykształcenie wyższe z zakresu Prawa oraz Zarządzania Firm oraz akredytację Gremium Gestores Administrativos w Walencji do wykonywania zawodu. Wieloletni ekspert w dziedzinie prawa podatkowego i prawa kadrowego.

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled.