Outsourcing biur księgowych

Gestoría Ramón Santa Fe, S.L.P. jest firmą składającą się z doradców prawnych, należących do Gremium Doradców Podatkowych – Ilustre Colegio Oficial de Gestores Administrativos w Walencji i posiadającą ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej w wysokości 750.000 euro.

Nasza forma prawna to S.L.P. (sociedad limitada profesional) – czyli spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, prowadzona przez osoby wykonujące wolny zawód – jest gwarancją profesjonalizmu. Jej utworzenie wymaga spełnienia określonych przez prawo standardów dla wykonywanej działalności, jak np. wyższe kierunkowe wykształcenie i egzamin państwowy. To wyróżnia nas wśród innych spółek, które niekoniecznie zostały założone lub są prowadzone przez profesjonalistów.

Od 1996 r. zajmujemy się doradztwem dla firm w coraz bardziej skomplikowanym gąszczu podatków i umów o pracę. Jako specjaliści z Hiszpanii bardzo dobrze znamy tutejszą rzeczywistość podatkową, kadrową i rachunkową. Dzięki tej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możemy pomóc w uniknięciu lub zminimalizowaniu nieprzyjemnych niespodzianek, wynikających z braku znajomości przepisów.

Wspólnie z Państwa biurem księgowym:

  • zaplanujemy ekspansję firm Państwa klientów w Hiszpanii
  • wyjaśnimy wątpliwości
  • przeprowadzimy wszystkie procedury związane z założeniem i prowadzeniem działalności na Półwyspie Iberyjskim.

Dołożymy wszelkich starań, aby dzięki współpracy z naszym biurem mogli Państwo zaoferować swoim klientom kompletne usługi fiskalno-prawne, podnieść tym samym prestiż Państwa firmy oraz wzmocnić swoją pozycję jako biura międzynarodowego.

Podatek VAT, podatek dochodowy dla NIE rezydentów w Hiszpanii, zatrudnienie pracowników, wybór notariusza – są to zagadnienia, które utrudniają obcokrajowcom poruszanie się po gruncie formalno-prawnym w naszym kraju. Z jednej strony wymagają one wiedzy dotyczącej hiszpańskiego ustawodawstwa i jego poprawnej interpretacji, z drugiej – niezbędna jest możliwość jego precyzyjnego wytłumaczenia.

Nasze biuro posiada tę przewagę nad innymi, iż dysponujemy personelem hiszpańskojęzycznym, znającym specyfikę i modus operandi hiszpańskiej administracji państwowej oraz osoby polskojęzyczne, które mogą tę wiedzę przekazać bezpośrednio Państwu, bez udziału pośredników czy tłumacza.

Dzięki temu oferujemy najwyższą jakość usług, profesjonalizm i bezpieczeństwo tak, aby zarówno Państwo, jak i Państwa klienci czuli się pewnie w hiszpańskim środowisku.

Nawiążemy współpracę z biurami księgowymi w Polsce, oferując outsourcing z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego oraz księgowości. Jesteśmy profesjonalistami zdecydowanymi na współpracę z innymi profesjonalistami w celu dostarczenia usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu.

Współpracujemy z notariuszami, prawnikami oraz tłumaczami przysięgłymi języka hiszpańskiego.

GESTORIA RAMON SANTAFE, ROŚNIEMY Z TOBĄ