Zajmujemy się doradztwem dla firm od 1996 roku

Od początku mojej kariery zawodowej w 1996 roku, moim głównym celem było zastosowanie zdobytej wiedzy z zakresu prawa podatkowego i kadrowego oraz zarządzania administracyjnego w praktyce i dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców. Zależało mi, aby tak osoby fizyczne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa miały możliwość rozwijania swojej działalności gospodarczej w oparciu o profesjonalne usługi prawne i księgowe.

Założona przeze mnie Gestoria Ramón Santafe, S.L.P.* (spółka z o.o.) zajmująca się doradztwem dla firm, działalności jednoosobowych i osób fizycznych, jest owocem 20 letniego doświadczenia, a zarazem podsumowaniem całego okresu mojej pracy zawodowej. Posiadamy bogate doświadczenie w sprawach prawnych i administracyjnych. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, posiadających kierunkowe wykształcenie oraz wsparcie Gremium Zawodowego Gestores Administrativos. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać nawet najbardziej złożone problemy wymagające dogłębnej znajomości przepisów.

Obsługujemy zarówno firmy polskie, będące płatnikami podatku VAT w Hiszpanii, jak i firmy hiszpańskie prowadzone przez polskich przedsiębiorców. Wiemy z jakimi trudnościami wiąże się rozpoczęcie działalności w nowym środowisku. Hiszpańskie przepisy i procedury nie należą do łatwych, dlatego staramy się dołożyć wszelkich starań, aby przybliżyć naszym Klientom tutejszą specyfikę prowadzenia biznesu i ułatwić start na nowym rynku. W naszej pracy łączymy technologię, doświadczenie i zaufanie, aby zapewnić jak najwyższą jakość usług.

W Gestoria Ramon Santafe poprowadzimy Cię za rękę, abyś mógł z należytą starannością i profesjonalizmem wywiązać się ze wszystkich zobowiązań prawnych i administracyjnych wobec hiszpańskiej Administracji Państwowej. Dzięki temu będziesz mógł się skoncentrować na tym, co naprawdę ważne: Twoi klienci i Twoja firma.

Chciałabym podziękować za wizytę na naszej stronie, mając nadzieję, że w przyszłości dane nam będzie poznać się i wspólnie pracować.

Łączę pozdrowienia:
M. RAMON SANTAFE

* Gestoría Ramón Santafe, S.L.P. jest spółką z o.o. zapisaną w księdze hiszpańskiego Rejestru Handlowego; Registro de Sociedades Profesionales Tomo I, Folio 87. Biuro posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej na kwotę 750.000 Euro. Założycielka biura Miriam Ramón Santafe jest radcą prawnym. Posiada wykształcenie wyższe z zakresu Prawa oraz Zarządzania Firm oraz akredytację Gremium Gestores Administrativos w Walencji do wykonywania zawodu. Wieloletni ekspert w dziedzinie prawa podatkowego i prawa kadrowego.