Rejestracja Spółek

spolkas

Biuro księgowe Gestoria Ramon Santafe oferuje realizację całego procesu rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych. W ostatnich latach obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania utworzeniem działalności w Hiszpanii przez zagraniczne przedsiębiorstwa.

Wiele zagranicznych firm planujących założenie siedziby w Hiszpanii rozważa załatwienie formalności za pośrednictwem niewyspecjalizowanych prawników lub biur, nie zdając sobie sprawy, że brak konsultacji wszystkich kwestii z profesjonalnym biurem księgowym może spowodować nieprzyjemne niespodzianki i opóźnienia w rzeczywistym otwarciu firmy.

Istnieją bowiem kwestie o charakterze fiskalnym o wiele bardziej istotne niż samo założenie firmy i powinny one być wzięte pod rozwagę z wyprzedzeniem. Najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja planów i szczegółowe omówienie specyfiki działalności jeszcze przed przystąpieniem do jej rejestracji. Również ważne jest dopilnowanie właściwego prawnego umocowania reprezentanta firmy, w przypadku, gdy nie jest on administratorem spółki, a planowane jest zatrudnienie pracowników w Hiszpanii.

Dlatego bardzo ważne jest, aby dopełnienie formalności zostało powierzone specjalistom, gestorii mającej doświadczenie w prowadzeniu spółek o charakterze międzynarodowym. Biuro księgowe Gestoria Ramon Santafe od lat zajmuje się rejestracją i pełną obsługą księgową spółek o zróżnicowanym zakresie działalności. Współpracujemy z zaufanymi prawnikami, notariuszami oraz tłumaczami przysięgłymi, aby przeprowadzić proces rejestracyjny sprawnie i solidnie.

Decydując się na współpracę z nami, nie tylko mają Państwo gwarancję poprawnego przeprowadzenia procesu rejestracji działalności, ale również pełne wsparcie w zakresie obsługi księgowej i fiskalnej. Sprawdź dostępne usługi lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Rejestracja spółek w Hiszpanii obejmuje:

  • Sprawdzenie dostępności nazwy spółki w Registro Mercantil.
  • Doradztwo podczas całego procesu rejestracyjnego spółki.
  • Nadzór nad czynnościami notarialnymi i rejestracyjnymi.
  • Rejestracja spółek w hiszpańskim Urzędzie Skarbowym (Agencia Tributaria).
  • Rejestracja spółek w hiszpańskim ZUS (Seguridad Social) i przygotowanie spółki pod zatrudnienie pracowników.
  • Uzyskanie podpisu elektronicznego dla spółki oraz administratora lub reprezentanta firmy.
  • Uzyskanie europejskiego numeru VAT (sprzedaż towarów między państwami Unii Europejskiej).